Do kasy
UWAGA - do końca sierpnia urlop, prosimy o nie składanie w tym czasie zamówień - nie będą w lipcu i sierpniu realizowane.

O sklepie

Firma PORTAL ma przyjemność zaprosić na zakupy on-line w sklepie internetowym www.dlakotaipsa.pl By ułatwić Państwu codzienne zakupy, odciążyć w noszeniu ciężkich paczek karmy ze sklepów stacjonarnych proponujemy szybkie, łatwe i prosto z "kanapy" zakupy. Każdy z nas dąży do wygody w życiu tendencja ta jest zrozumiała i chwalebna, dlatego zapraszamy do korzystania z naszego sklepu.

Jesteśmy młodym komunikatywnym zespołem ludzi, pełnym zapału by sprostać Państwa wymaganiom. Wśród nas jest lekarz weterynarii, który czuwa nad merytoryczną stroną przedsięwzięcia. Zależy nam na najlepszej jakości świadczonych usług.

Oprócz karm bytowych, w naszym sklepie znajdziecie Państwo mnóstwo akcesoria dla swoich pupili, kosmetyków, witamin, artykułów pielęgnacyjnych.

Specjalnie dla najbardziej wyrafinowanych gustów stworzyliśmy oddzielny dział: akcesoria ekskluzywne, gdzie znajdą Państwo piękne wzornictwo projektowane przez znanych stylistów, kreatorów mody, designerów.

Serdecznie zapraszamy do zakupów